У Полтаві вперше проходить національний конкурс “Велопрацедавець року”

У Полтаві вперше проходить національний конкурс “Велопрацедавець року”

23 лип. 2019

Українських роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі “Велопрацедавець 2019”, який вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса.

UA: ПОЛТАВА є інформаційним партнером події в Полтаві.

Конкурс “Велопрацедавець 2019” триватиме з 17 липня по осінь. Він відзначає найбільш зручні для користувачів велосипеда офіси й заохочує роботодавців створювати для співробітників та клієнтів умови, які дають змогу приїжджати в офіс велосипедом. Велокультура на робочому місці зміцнює і береже здоров’я співробітників, знижує рівень захворюваності, скорочує кількість лікарняних і підвищує рівень працездатності.

Мета конкурсу – розвиток велосипедної інфраструктури в місті та промоція їзди велосипедом, зокрема на роботу. Стаючи bike-friendly, компанії таким чином проявляють свою активну позицію на шляху до комфортного міста.

Організатором національного конкурсу є U-Cycle (ГО “Асоціація велосипедистів Києва”). Локальними координаторами конкурсу у Полтаві є ГО “Сіті Лаб”.

Перемогу в конкурсі та Кубок Велопрацедавця 2019 отримає компанія чи установа, що пропонує найкомфортніші умови для співробітників: щонайменше встановила велопарковку, можливо, має місце для переодягання та душ і загалом заохочує співробітників їздити велосипедом на роботу. У кожному місті переможця конкурсу “Велопрацедавець 2019” визначають окремо.

Заявки на конкурс приймаються з 17 липня до 20 вересня 2019 року.

Детальні умови участі та контакти є на сайті конкурсу “Велопрацедавець року”  або ГО “Сіті Лаб”.