Як працює Суспільне у Полтаві? Оцініть за посиланням.

Як працює Суспільне у Полтаві? Оцініть за посиланням.

19 тра. 2020

Програма партнерства в галузі мас-медіа в Україні (UMPP) проводить незалежну оцінку розвитку учасників програми за період 2014-2019 років. Суспільний мовник України був учасником програми у 2018-2019 роках.

Однією зі складових дослідження IREX/UMPP є опитування аудиторії Суспільного мовника. Для цього запрошуємо читачів, слухачів і глядачів Полтавської філії Суспільного відповісти на 5 запитань і оцінити зміни у якості роботи UA: ПОЛТАВА і UA: Українське радіо. Лтава : анкета за посиланням. 

Опитування проходитиме з 20 до 30 травня 2020 року. 

Нагадаємо, у березні 2019 року в рамках UMPP продюсери Одеської, Полтавської та Закарпатської філій Суспільного обмінялися досвідом із колегами, які працюють у команді суспільних мовників Сан-Франциско та Сан-Дієго (США).  

Загалом грантова Програма UMPP триває вже 17 років. Її мета — встановити тривалі професійні відносини між медіа України та США. Щороку грантодавці обирають українські й американські медіа та організовують професійний обмін досвідом і стажування для обох сторін. Адмініструє та впроваджує Програму UMPP організація IREX (International Research and Exchange Board).