Cуспільний мовник завжди поруч

Cуспільний мовник завжди поруч

19 лют. 2021

Суспільне Полтава — це філія Суспільного мовлення у Полтавській області. 

Суспільне мовлення — це найбільша незалежна медіакомпанія України. У кожному куточку країни, хоч би де ви були — Суспільне завжди поруч. Ми — мережа телеканалів, радіоканалів та цифрових платформ. Всеукраїнські телеканали UA: ПЕРШИЙ і UA: КУЛЬТУРА, Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, сайти Суспільне | НовиниСуспільне | КультураСуспільне | Спорт, ЄвробаченняКласична музикаUA: КАЗКИ.

Регіональні Суспільні мовники у Полтавській області — це телеканал Суспільне Полтава і радіо Українське радiо Полтава .

Ми не залежимо від олігархів чи політиків, не обслуговуємо жодних державних органів, політичних та бізнесових структур. Працюємо за найвищими журналістськими стандартами. 

Місія Суспільного:

«Захищати свободи в Україні. Надавати суспільству достовірну та збалансовану інформацію про Україну та світ, налагоджувати громадський діалог задля зміцнення суспільної довіри, розвитку громадянської відповідальності, української мови та культури, особистості та українського народу» 

Про інформаційне партнерство

Суспільний мовник готовий підтримувати інформаційно-культурні та суспільно-важливі події у регіонах, що відповідають цінностям і місії медіакомпанії, а також інтересам та очікуванням нашої аудиторії.

Де нас можна дивитися, слухати і читати

Дивитись телеканал Суспільне Полтава можна в ефірі та онлайн на сайті філії. 

Слухати Українське радiо Полтава  можна на FM-частотах: 

Полтава 101,8;
Лелюхівка 107,4;
Красногорівка 106,3;
Карлівка 106,2;
Іскрівка 101,0;
Переліски 102,5;
Гадяч 103,1;
Лохвиця 105,5;
Лубни 100,1;
Гребінка 101,4;
Кременчук 105,4;
Гребінка 101,4.

Радіо Промінь у Полтавській області на FM-частотах: 

Миргород 92,6;
Гадяч 105,9;
Миргород 92,6;
Полтава 100;
Полтава 100;
Кременчук 96,6.

Оперативні новини шукайте на діджитал-платформах:  

Хто керує Суспільним?

Ми не державне медіа, ми — суспільне. Ми належимо суспільству і підзвітні лише йому. Українське законодавство не передбачає такої особливої форми власності, тож 100% акцій АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» належать державі. Однак державні органи не керують Суспільним і не визначають редакційної політики. У цьому полягає ключова відмінність державного й суспільного медіа. Тимчасом як державні медіа працюють в інтересах державних органів та керуються владою, суспільні мовники працюють в інтересах усіх громадян і керуються незалежно обраним менеджментом.

Керівних органів два — це наглядова рада і правління. Також у нас є редакційна рада. У регіональних філій є два керівники: менеджер філії відповідає за адміністративно-господарський напрям роботи, а продюсер філії — за творчі питання і контент. Вони обираються на відкритому конкурсі.

Як я можу допомогти Суспільному?

Дивитися. Слухати. Підтримувати. Приходити на роботу. Розміщувати в нас свою рекламу. Поширювати інформацію про Суспільне в колі своїх друзів. Підписатися на наші сторінки в соцмережах. Надавати зворотний зв’язок про нашу роботу й ділитися ідеями і пропозиціями на платформі «Потрапити на Суспільне».

Наші контакти:

Філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»

«Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

36000, м. Полтава, вул. Раїси Кириченко, 1
+38 (0532) 56 40 70
press.poltava@suspilne.media

Відділ реклами:

ads.poltava@suspilne.media

 Як повідомити новину журналістам Суспільного?

+38 (0532) 60 79 29 — зателефонувати на гарячу лінію новин;