В останній товариській грі перед чемпіонатом футболісти «Ворскли» програли

9:15, 22 лип. 2019

Полтавська футбольна команда «Ворскла» програла «Дніпру» із рахунком 3:4. Гра завершилася учора близько 20-ї години на стадіоні імені Бутовського у Полтаві. Після першого тайму наші земляки поступалися 0:2 – ці голи забив нападник молодіжної збірної України Владислав Супряга. Після перерви команда «Дніпро» забила ще двічі – знову забили Владислав Супряга та Сергій Булеца. Голи за «Ворсклу» забили Володимир Чеснаков та двічі Денис Васін. Це була остання товариська гра полтавців перед початком чемпіонату України. Першу офіційну гру нового сезону наші футболісти зіграють 28 липня у Полтаві проти луганської «Зорі». Нагадаємо, у попередньому товариському матчі проти кіровоградського «Інгульця» полтавці програли – 2:3.