Полтавці стали чемпіонами світу з драгонботу

13:12, 12 вер. 2019
 
Полтавці стали чемпіонами світу з драгонботу

Сьогодні п’ятеро полтавців перемогли у командному чемпіонаті світу з веслування на човнах-драконах. Він розпочався у Києві.  О 12-20 відбувся фінал змішаного класу на човнах-двадцятках. Перемогу здобула львівська команда «Отаман», за яку виступають п’ятеро полтавців - Едуард Шеметило, Денис Камерилов, Владислав Дігтяр, Артем Баландін та Олег Боровик.

Олег Боровик, переміг на чемпіонаті світу говорить: Враження дуже гарні. Перший день змагань у нас, виступили дуже вдало.

Нагадаємо, сьогодні о 9-й годині у Києві розпочалися заїзди на командному чемпіонаті світу з веслування на човнах «Дракон». Відбуваються вони на водному стадіоні. У них беруть участь близько 50 спортсменів з Полтавщини, які  веслують за команди Горішніх Плавнів, Харкова, Києва,  Житомира та Львова. Загалом серед учасників з Полтавщини - восьмиразОві чемпіони світу: Едуард Шеметило, Артем Баландін, Денис Камерилов та Владислав Дігтяр. Протягом 9 годин спортсмени з 15 країн світу змагатимуться на дистанції 200 метрів.  Веслуватимуть чоловіки і жінки в трьох видах змагань - в спільних човнах, порізно та змішаних класах. Також будуть 2 типи човнів - на десять та на двадцять спортсменів. Загалом під час чемпіонату здійснюватимуть заїзди на 200, 500 та 2000 метрів. Чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон» українська столиця приймає вперше. Він триватиме до 15 вересня.