Полтавські "моржі" радять як правильно пірнати в ополонку

20:57, 18 січ. 2019
 
Полтавські

Більше двадцяти років Володимир Андрєєв щодня пірнає у водойму на першому міському пляжі Полтави. Каже: разом з товаришами називають себе моржами. Мають власну організацію, у якій півсотні людей.  

Адреналінчик який! З парашута стрибати - треба гроші платити, а тут який кайф.

Ці чоловіки щодня у всі пори року приходять на перший міський пляж пірнати у воду. Зимою, перед занурюванням, готують ополонку.

Ось ці дрібні частинки найнебезпечніші, тому ми стараємось їх прибирати.

Переодягаються, потім – йдуть до ополонки. Володимир Андрєєв пірнає більше 20 років. Каже: це - хобі. Називає його «моржуванням».  

Володимир Андреєв, пірнає в ополонку:  Як тільки починаються холоди – починати пірнати. І триматись. Дощ, сніг, все одно пірнати. Звикаєш і вже потім за вуха не відірвеш.

Бадьорий настрій після купання. Хворіємо ми менше. Я за 20 років помітив, що ми якщо і хворіємо, то влітку ледве-ледве і в легкій формі тільки. Іноді і взимку, бо зараз грип такий, але пірнання такі сильно допомагають бути здоровим.

Після пірнання та перевдягання Володимир робить фізичні вправи. Для тих, хто хоче пірнути вперше, радить наступне:

Володимир Андреєв, пірнає в ополонку: Треба налаштуватись, і бути готовим, що там не дуже тепло.

Купатись треба з головою обов’язково. Не треба геройства, плавати кілька хвилин. Просто тричі пірнув з головою, вийшов, обтерся і все. Отримуй задоволення.