Поліція шукає свідків підпалу шести автівок у Полтаві

19:35, 11 лют. 2019
 
Поліція шукає свідків підпалу шести автівок у Полтаві

Станом на 18 годину поліція не знайшла свідків, підпалу шести автівок у мікрорайоні Левада, що у Полтаві. Звернень від них не надходило. Про це повідомив речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв. Пошуки очевидців тривають, каже речник. Загоряння у шести машинах виникли у ніч із 9-го на 10-го лютого. Сьогодні п’яти автівок на місці пожежі не було. 

Еліна Осадчук, власниця згорілої автівки: Тут нічого не залишилося, окрім дисків. І ті пошкоджені. Нічого, є тільки корпус металевий.

Підпалили автівку вчора близько третьої ночі, каже речниця рятувальників області Світлана Рибалко.

Еліна Осадчук,власниця згорілої автівки: Вранці мене розбудили і сказали, що там не машина, а гора брухту. Я перебувала у палаті із сином. І ми нічого не чули. І ті люди, котрі у ближчій палаті, також нічого не чули. Я  не розумію, що сталося і чому це сталося. Я мама, яка виховує двох дітей сама. І мені ця машина, була як помічниця. То в лікарню дітей, то у школу. Вона була не застрахована, була автоцивілка, але каско не було. Тому відшкодувань я не чекаю. Машину ми брали у Кременчуці за 9-10 тисяч доларів. Я розумію, що зараз вона дешевша. Там були дитячі речі, автокрісло. Ще тисяча доларів туди ж до збитків

Окрім машини Еліни Осадчук, минулої доби із першої до шостої години ранку підпалили 5 автівок, каже речник обласної поліції Роман Грішин.

Роман Грішин, речник поліції Полтавщини: Ці події трапилися в одному мікрорайоні - Левада. Це по провулку Рибальський, вулиці Чураївни, Богдана Хмельницького. Попередньо, ці автомобілі ніяк не пов’язані між собою. Поліція зараз встановлює всіх очевидців.

Світлана Рибалко, речниця рятувальників Полтавщини: Сміття клали на капот, де моторний відсік. В основному це був пластик. І людина підпалювала. Потім сміття капало на колеса, у моторний відсік.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за другою частиною статті  Умисне знищення або пошкодження майна. Вона передбачає позбавлення волі від трьох до 15 років, розповів Роман Грішин.