«Біологічна небезпека» — третя серія розслідувань «Під прицілом» на UA: ПОЛТАВА

«Біологічна небезпека» — третя серія розслідувань «Під прицілом» на UA: ПОЛТАВА

23 чер. 2021

26 червня о 19:45 на UA: ПОЛТАВА вийде третя серія програми журналістських розслідувань «Під прицілом» виробництва  UA: СУМИ. Її тема — несанкціоноване звалище медичних відходів.

Читайте також: Проблеми батьківства та прав дітей – спецпроєкт UA: Українське радіо. Лтава

«Журналісти-розслідувачі провели величезну роботу. Відстежували звідки завозять, де складають і як саме «утилізують» (насправді спалюють просто неба) ці небезпечні відходи. Саме журналісти викликали на місце подій поліцію і всі причетні служби. Завдяки роботі команди «Під прицілом» інформація набула широкого розголосу. Тепер справа за правоохоронцями», — розповідає продюсерка UA: СУМИ Оксана Кириленко.

 

«У зв`язку з пандемією в рази збільшилась кількість медичних відходів, частина з яких є небезпечними. Це голки, шприци, пробірки, тести. Їх можна зберігати лише в обладнаних для цього місцях, перевозити тільки за наявності ліцензії, а утилізувати лише у спеціальних установках», — говорить авторка програми Олена Адаменко.

Сумський проєкт «Під прицілом» став одним із шести, які були відібрані для реалізації на конкурсі «Створюй із Суспільним. Розслідування». У конкурсі брала участь досвідчена команда, яка добре зарекомендувала себе у співпраці з Суспільним два сезони поспіль.

Нагадаємо, UA: ПОЛТАВА разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (UA: Українське радіоUA: Радіо ПроміньUA: Радіо Культура) входить до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — UA: Суспільне мовлення.

Новини регіонів України читайте на сайті suspilne.media.