Телепрограми
Ранок на «Лтаві»
Ранок на «Лтаві»
Об’єднуємо багатонаціональну країну. Випускаємо унікальний для регіону контент, при цьому цікавимось досвідом усієї країни. Вчимося пишатися місцем, де живемо. Позитивно налаштовуємося на новий день, а якщо виникають труднощі – знаходимо підказку в ефірі.  
Тема дня
Тема дня
Топ-теми та топ-спікери регіону, експерти, представники протилежних поглядів. В студії програми з’ясовуємо причини та наслідки подій, говоримо про проблеми Полтавщини та загальноукраїнські явища у місцевому вимірі. Тема програми обирається за критеріями суспільної значимості.
Новини
Новини
Оперативна інформація з життя регіону за всіма стандартами інформаційного мовлення. Розказуємо про події міста й області, що сталися цього дня. Сім випусків новин – це ранкові огляди, контроль за розвитком подій протягом дня та інформаційні підсумки увечері.
Виборчий округ
Виборчий округ
«Виборчий округ» – суспільно-політичний проект Суспільного, основне завдання якого налагодити якісний діалог між народним депутатом та його безпосереднім виборцем, а також надати аналіз професійної діяльності депутата. 26 - хвилинне інтерв‘ю з вашим народним обранцем.
#Звіти_наживо
#Звіти_наживо
Кожного останнього четверга місяця у прямому ефірі UA:Полтава чиновники, які впливають на життя міста чи області, звітують про свою роботу і відповідають на Ваші запитання.#Звіти_наживо спільний проект команди Суспільного та руху «Чесно».
У суботу ввечері
У суботу ввечері
Художники, мистецтвознавці, народні майстри, актори, музиканти, письменники, спортсмени..., - « У суботу увечері» ми запрошуємо на гостини особливих людей, аби поговорити на особливі теми, розвантажити думки від глобальних проблем і поринути в атмосферу мистецтва та спорту.
Виборчий округ: Співбесіда
Виборчий округ: Співбесіда
У цьому спецпроекті ми розкажемо про кандидатів-мажоритарників, які наступні 5 років планують провести у Верховній Раді України і представляти Полтавський регіон, наші з вами інтереси. Починаємо зі 144-го одномандатного виборчого округу. Далі - 145, 146, 147, 148, 149, 150 та 151 округи. Спецпроект "Виборчий округ: Співбесіда" - не агітація. Це інформаційна програма, що допоможе виборцеві визначитися зі своїм депутатом. А кандидату - розповісти п