UA: ПОЛТАВА покаже Кубок України із пожежно-прикладного спорту

UA: ПОЛТАВА покаже Кубок України із пожежно-прикладного спорту

26 лип. 2021

29-30 липня у Луцьку відбудуться всеукраїнські змагання за Кубок України із пожежно-прикладного спорту. Усі регіональні телеканали Суспільного, зокрема UA: ПОЛТАВА, покажуть наживо трансляцію, яку проведе UA: ВОЛИНЬ

29 липня стежити за змаганнями можна буде із 15:00 до 16:30

30 липня змагання транслюватимуть з 9:00 до 11:00.

Читайте також: UA: ПЕРШИЙ став каналом №1 за чоловічою аудиторією під час показу відкриття Олімпіади

У змаганнях візьмуть участь 16 команд рятувальників  — найкращих за рейтингом серед усіх регіональних підрозділів ДСНС України. Загальна кількість учасників — понад 160 спортсменів.

У програмі:

  • підйом штурмовою драбиною у вікно 4-го поверху навчальної башти; 
  • пожежна естафета 4х100 метрів;
  • подолання 100-метрової смуги з перешкодами;
  • бойове розгортання від пожежної мотопомпи.

Читайте також: Українське радіо Лтава оголошує конкурс на найкращу авторську пісню про Полтаву

Усі види змагань — це етапи фізичної та бойової підготовки рятувальних підрозділів пожежно-рятувальної служби ДСНС України.

Організатори та спортсмени розкажуть про навички пожежників, їхню тактичну й фізичну підготовку у студії телерадіопроєкту «РадіоДень» Українського радіо Луцьк та у вечірньому телеефірі Суспільного Волині «Сьогодні. Головне». Про найцікавіше інформуватиме служба новин.

«Ми вперше транслюватимемо в прямому ефірі пожежно-прикладний спорт. Наше завдання — передати атмосферу й динаміку змагань. З цією метою буде залучено пересувну телевізійну станцію і 6 телекамер, які триматимуть у полі зору учасників Кубка України від старту до фінішу. Також на локації буде облаштована виїзна радіостудія "Українського радіо. Луцьк" і зона для флешінтерв’ю», — розповів продюсер Волинської філії Суспільного Костянтин Лоцман.

Організатори змагань: ДСНС України, Федерація пожежно-прикладного спорту України, Головне управління ДСНС України у Волинській області. Суспільний мовник Волині — інформаційний партнер події.

Нагадаємо, UA: ПОЛТАВА разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо,Радіо ПроміньРадіо Культура) входить до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.

Новини регіонів України читайте на сайті suspilne.media.

Фото — ГУ ДСНС України