Перший півфінал нацвідбору Євробачення-2019: наживо на UA: ПОЛТАВА

Перший півфінал нацвідбору Євробачення-2019: наживо на UA: ПОЛТАВА

8 лют. 2019

Цієї суботи, 9 лютого, о 19:00 відбудеться перший півфінал нацвідбору міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2019”. Суспільний мовник транслюватиме шоу наживо на всіх телеканалах: UA: ПЕРШИЙUA: КУЛЬТУРАUA: КРИМ та телеканалах регіональних філій, а також на цифрових платформах Суспільного: на сайті в HD-якості, на YouTube та в соціальних мережах.

У неділю, 10 лютого, в ефірі Суспільних телеканалів можна буде переглянути повтор шоу в записі: о 9:05 на телеканалі UA: КУЛЬТУРА, об 11:15 на UA: КРИМ, о 13:20 на UA: ПЕРШИЙ, а також протягом дня на всіх телеканалах регіональних філій Суспільного.

У першому півфіналі нацвідбору змагатимуться вісім виконавців: MARUV, The Hypnotunez, Brunettes Shoot Blondes, YUKO, BAHROMA, LETAY, VERA KEKELIA та ЦеШо.

Обрання конкурсантів, які пройдуть у фінал, відбуватиметься шляхом онлайн-голосування глядачів та виставлення оцінок від національного журі в складі: народної артистки України та переможниці "Євробачення-2016" Джамали, народного артиста України й представника України на “Євробаченні-2007” Андрія Данилка та продюсера й соліста гурту "The Maneken" Євгена Філатова. Результати голосування глядачів додаються до оцінок від суддів, після чого визначається загальний результат, за підсумками якого учасники з найбільшою кількістю балів потрапляють у фінал. За правилами нацвідбору до фіналу пройде лише шість виконавців — по три учасники з кожного півфіналу. Офіційні правила голосування в Нацвідборах дивіться тут.

Нагадаємо, другий півфінал нацвідбору “Євробачення-2019” відбудеться 16 лютого. А вже 23 лютого українці дізнаються, хто саме представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2019 у Тель-Авіві.