“Виборчий округ: Співбесіда” — передвиборче ток-шоу  з кандидатами-мажоритарниками в ефірі Полтавської філії Суспільного

“Виборчий округ: Співбесіда” — передвиборче ток-шоу з кандидатами-мажоритарниками в ефірі Полтавської філії Суспільного

21 чер. 2019

З 3 липня UA: ПОЛТАВА запрошує кандидатів у народні депутати за одномандатними виборчими округами (мажоритарників) на дискусію в прямому ефірі ток-шоу “Виборчий округ: Співбесіда”.

Восени 2018 року в ефірі регіональних філій Суспільного мовника стартувала суспільно-політична передача "Виборчий округ", завданням якої стало налагодження якісного діалогу між народними депутатами та їхніми виборцями, а також аналіз професійної діяльності депутатів.

Перед позачерговими парламентськими виборами регіональні суспільні мовники в новому форматі — “Співбесіди” — мають на меті надати інформацію про місцевих кандидатів у депутати-мажоритарники, їхні передвиборчі програми, дізнатися в учасників перегонів, як вони бачать вирішення болючих проблем регіону, аби виборці могли зробити виважений самостійний вибір.

Генеральна продюсерка регіонального мовлення UA: Суспільне мовлення Марія Фрей зазначила, що станом на 09:30 20 червня 2019 року зареєстровано 584 кандидати в народні депутати від ОВО.

“Ми запросимо вас у прямі ефіри Суспільного в кожному регіоні, на всіх округах. Ми розповідатимемо про вас, ваше минуле та плани на майбутнє. Ми хочемо знати, навіщо ви йдете в Раду. Попереду у вас п’ять років відповідальної роботи, і ми маємо про все це розповісти виборцям”, — звернулася до кандидатів у депутати Марія Фрей.

У кожному випуску ток-шоу “Виборчий округ: Співбесіда” відбудеться дискусія з кандидатами в народні депутати України відповідного округу щодо їхньої мотивації, передвиборчої програми, компетентності та обізнаності з викликами регіону.

Регіональні команди Суспільного ведуть активну підготовку до старту програм: запрошують кандидатів, аналізують їхні передвиборчі програми, збирають запитання від експертів і місцевих мешканців.

За словами координаторки проєкту “Виборчий округ: Співбесіда” Олесі Вакуленко, регіональні команди Суспільного або запрошуватимуть усіх охочих кандидатів у депутати, або ж збиратимуть пропозиції експертів із середовища громадських діячів, журналістів, політологів. Чи зможуть філії UA: Суспільне мовлення запропонувати взяти участь у проєкті всім кандидатам, залежатиме від кількості охочих та числа округів у регіоні.

“Запрошення взяти участь у програмі електронною поштою отримають всі без виключення кандидати-мажоритарники області. Щоразу ефір буде присвячений одному округу. Розпочинаємо 3 липня, а далі – щопонеділка, середи та п’ятниці о 17:00 будемо знайомити громаду із тими, хто воліє стати її представником у Верховній раді”, — каже Ольга Журавльова, продюсерка UA: ПОЛТАВА.

Випуски “Виборчий округ: Співбесіда” стартують з 1 липня на регіональних суспільних телеканалах, у радіоверсії — на хвилях UA: Українське радіо, а також на діджитал-платформах філій Суспільного. Стежити за розкладом програм на UA: ПОЛТАВА можна на сайті філії.