Про розвиток та розбудову громад Криму — Айдер Сеїтосманов у проєкті «З нуля»

Про розвиток та розбудову громад Криму — Айдер Сеїтосманов у проєкті «З нуля»

9 вер. 2023

10 вересня у проєкті Суспільне Крим «З нуля» — про адміністративну розбудову Криму та про збереження й розвиток корінних народів України. Співрозмовником ведучої Лариси Волошиної стане експерт шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» Айдер Сеїтосманов.

Дивіться проєкт «З нуля» цієї неділі:

Читайте також: Відбудувати Україну в Криму: проєкт «З нуля» від Суспільне Крим

Цикл інтерв’ю «З нуля» виходить щонеділі на Суспільне Крим та місцевих каналах Суспільного Мовлення. Ведуча Лариса Волошина разом з гостями проєкту шукає відповіді на питання: як відбудовувати Крим та Україну в Криму фактично з нуля після більш ніж дев’яти років російської окупації півострова. Над проєктом працюють команда Суспільне Крим та команда місцевих каналів Суспільного Мовлення. 

Як раніше зазначив продюсер Суспільне Крим Руслан Халапов, проєкт «З нуля» — «про успіх об’єднання та спільної роботи у реінтеграції й відбудові як українського Криму, так і всієї країни».

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший, Суспільне Культура, супутникові телеканали Суспільне Новини та Суспільне Спорт, радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також національна мережа місцевих каналів. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

Онлайн телеканал Суспільне Крим дивіться за посиланням. Оперативні новини про півострів від команди Суспільного — на сайті Суспільне Новини та у соцмережах: