Звіти_наживо: запитай Шамоту на Суспільному Полтави

Звіти_наживо: запитай Шамоту на Суспільному Полтави

23 лис. 2018

Цієї п’ятниці, 23 листопада, о 19:20 у прямому ефірі Суспільного мовника Полтавщини, Телерадіоканал "Лтава", відбудеться дев’ятий випуск #Звіти_наживо, присвячений звітуванню чиновників, відповідальних за формування бюджету міста на наступний рік. Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота розповість про результати виконання попереднього та готовності нового бюджетного документу на наступний рік.

Команда Суспільного спільно з Громадський рух "Чесно" | Civic movement "Chesno" поставить запитання про стан виконання бюджетних програм, результати та джерела наповнення місцевого бюджету, зміни, які сталися із бюджетом завдяки процесам децентралізації, заплановані бюджетні програми та програми розвитку, бюджет участі, а також бюджетні пріоритети міста на наступний бюджетний період.

Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Шамоту та протягом прямого ефіру за телефоном студії (0532) 60-22-01.

У заключному випуску програми #Звіти_наживо у прямому ефірі філій Суспільного звітуватимуть мери обласних центрів за 2018 рік.